2019-2 Tour du Lac

Prijs Bestuurster Navigatrice Strafpunten
1 Sylvia Cats Mieke van Bueren 34
2 Ineke Jonas Maresa Huijsman 90
3 Madeleine Sander Hiltje van Blaricum 91
4 Anna Doek Els Winninghoff 179
5 Ilona Reinke Henriëtte Verkade 196
6 Henny Kalisvaart Hanneke Kalisvaart 323
7 Nelle van Seijst Stella van Dijk 520

2019-1 Nieuwjaarsrit

Na de ALV werd een droogrit gereden, waarna Jaap Jongman een toelichting gaf op hoe de rit gereden zou moeten worden. Dit heeft voor velen weer leerpunten opgeleverd.

2018-11 Vuur aan de schenen

Prijs Bestuurster Navigatrice Strafpunten
1 Madeleine Sanders Hiltje van Blaricum 60+18=78
2 Maresa Huijsman Sylvia Cats 80+8=88
3 Susanne Belger Ineke Jonas 120+8=128
4 Anna Doek Els Winninghoff 140+5=145
5 Ilona Reinke Henriëtte Verkade 160+7=167
6 Nelleke van Seijst Stella van Dijk 160+26=186
7 Henny Kalisvaart Hanneke Kalisvaart 140+60=200

2018-10 Stoomafblaas rally

Prijs Bestuurster Navigatrice Strafpunten
1 Shirin Brink Ingrid Kaspers 60
2 Els Winninghoff Sylvia Cats 60
2 Madeleine Sanders Hiltje van Blaricum 60
4 Jeanette Polman Maja Zuurmond 90
5 Ilona Reinke Henriëtte Verkade 120
6 Henny Kalisvaart Hanneke Kalisvaart 240
7 Nelleke van Seijst Stella van Dijk 270
8 Maria Voigt Els de Kleermaecker 360
8 Joke Hamminga Fredie Blankenstein 360

2018-10 Stoomafblaas rally

Prijs Bestuurster Navigatrice Strafpunten
1 Shirin Brink Ingrid Kaspers 60
2 Els Winninghoff Sylvia Cats 60
2 Madeleine Sanders Hiltje van Blaricum 60
4 Jeanette Polman Maja Zuurmond 90
5 Ilona Reinke Henriëtte Verkade 120
6 Henny Kalisvaart Hanneke Kalisvaart 240
7 Nelleke van Seijst Stella van Dijk 270
8 Maria Voigt Els de Kleermaecker 360
8 Joke Hamminga Fredie Blankenstein 360

2018-9 Zoek de grens bij de Nieuwkoopse Plassen

Prijs Bestuurster Navigatrice
1 Shirin Brink Ingrid Kaspers
2 Ria Kolkman Helene de Vries
3 Joke Hamminga Fredie Blankenstein en Hiltje van Blaricum
4 Anna Doek Els Winninghoff
5 Elisabeth Middelkoop Sylvia Cats

2018-6 Duplorit

Prijs Bestuurster Navigatrice Ochtend Middag Totaal
1 Maresa Huijsman Mieke van Bueren 3 5 8
2 Madeleine Sanders Hiltje van Blaricum 7 2 9
3 Els Winninghoff Sylvia Cats 7 5 12
4 Irene Blauwkuip Mariëlle Vehmeijer 7 5 12
5 Juul Seijlhouwer Nadya de Graaf 7 5 12
6 Ilona Reinke Henriëtte Verkade 8 4 12
7 Susanne Belger Ineke Jonas 10 3 13
8 Els de Kleermaecker Dorien van der Berg 18 n.v.t. 18
9 Nelle van Seijst Stella van Dijk 18 n.v.t. 18

2018-5 Naar de Bollen.....

Prijs Bestuurster Navigatrice Strafpunten
1 Mieke van Bueren Helma Wortelboer 20
2 Susanne Belger Ineke Jonas 60
3 Ilona Reinke Henriëtte Verkade 100
4 Shirin Brink Ingrid Kaspers 160
5 Madeleine Sanders Hiltje van Blaricum 160
6 Els Winninghoff Anna Doek 220
7 Ria Kolkman Fredie Blankenstein 280
8 Elisabeth Middelkoop Sylvia Cats 300
9 Henny Kalisvaart Hanneke Kalisvaart 380

2018-4 Goud in het Reeuwijkse Hout

Prijs Bestuurster Navigatrice Strafpunten
1 Elisabeth Middelkoop Sylvia Cats 60
2 Hiltje van Blaricum Madeleine Sanders 80
3 Ilona Reinke Henriëtte Verkade 120+6=126
4 Els de Kleermaeker Dorine van de Berg 260+43=303
5 Maresa Huijsman Els Winninghoff 280+43=323
6 Henny Kalisvaart Hanneke Kalisvaart 320+33=353
7 Nelleke van Seijst Stella van Dijk nvt

2018-3 Feest in Beesd

Prijs Bestuurster Navigatrice Strafpunten
1 Karen Francois Mieke van Bueren 2x30+14=67
2 Maresa Huijsman Fredie Blankenstijn 3x30+5=95
3 Els Winninghoff Anna Doek 4x30=120
4 Hiltje van Blaricum Madeleine Sanders 5x30=150
4 Shirin Brink Ingrid Kaspers 5x30=150
6 Susanne Belger Ineke Jonas 6x30=180
7 Ilona Reinke Henriëtte Verkade 7x30=210
7 Elisabeth Middelkoop Sylvia Cats 7x30=210
9 Henny Kalisvaart Hanneke Kalisvaart 11x30+12=342
10 Nelleke van Seijst Stella van Dijk 11x30+24=354